Jak jsme jeli na výlet 15.3.2002

Jednoho dne k nám na pokoj do léčebny přišel ten hodný pan ošetřovatel a řekl, že nám sundají svěrací kazajky a pojedeme na výlet. Měly jsme všichni velkou radost a těšili jsme se na výlet. Já jsem se taky těšil na výlet. Výlet bude príma. Zase se nažeru listí. Máma má mísu. Dáda má pápu. Sráta má blátu.

Tak jsme jeli na výlet. Ta jiná léčebna v lese byla moc hezká:


Hned nás dovedli na naše hezké světlé pokoje:


a přivázali nás jako vždy k hezké zdi, takže jsem se nemohl nažrat listí. Snad později. Za nějakou dobu přišel pan ošetřovatel a že še š námi půjde koupat, koupelna byla moc útulná:


po cestě jsem taky nakoukl do kuchyně, vonělo to tam po houbách, ale žádné listí tam nebylo. Snad později.


odpoledne nás vyvedli na procházku, konečně jsem se nažral listí. Honzík říkal že je lepší žrát hovna, ale pan učitel nás oba bil po hlavě obuškem. Potom nám dovolil rozdělat si oheň a hrát si na upalování, že prý nás tu je moc.


taky nám vysvětlil, že tu máme takovou věc, do které nás bude zatrest zavírat:


šel jsem se nažrat listí, ale našel jsem nějakého člověka jak leží v lese:


pan správce byl na mě moc hodný a hladil mě po hlavičce a říkal že si spolu půjdeme hrát večer do sprchy. ale listí se mnou žrát nechtěl.


přišel čas oběda a tak jsme šli do jídelny, listí už jsem vyzvracel takže jsem měl chuť k jídlu, ale k obědu bylo vařené listí a tak jsem se šel znovu vyzvracet do várnice s polífkou:


odpoledne nás přivázali a uběhlo jako voda a pak nám řekli že budeme mít večer veselici. Všichni jsme se moc těšili na veselici. Veselice je veselá. Budeme taky veselí. Viselci jsou veselí. My jsme taky veselí. Máma má kozu. Koza má cecky.

Napřed jsme ale museli natahat do léčebny nějaké bedny, že prý na nich se ta veselice bude dělat. Tak nevím.


Franta, který je v naší léčebně už tak dlouho, že mu narostly vousy, začal hned připravovat cigarety z trávy co roste venku, abysme měli tu veselici jako to mají dospělí. Já už jsem se ale trávy nažral dost. Ostatní asi ne.


Jídelna se navečer taky změnila:


Výzdoba veselice byla tak veselá, až jsme z toho byli celí veselí. Já jsem se z té výzdoby posral na podlahu v jídelně, ale nikomu to nevadí:


Do vedlejší místnosti jsme nanosili různé veselé harampádí, pan ošetřovatel říkal, že kdo bude unavený, tak ho přivážou do téhle místnosti za trest. Šel jsem se tam taky podívat a znovu jsem se z toho posral, ale schoval jsem to pod ty bedny, abych nebyl bit. Honza má prase. Máma má mísu. Jsme veselí.


Vašík z toho byl celý unavený a tak si sedl a už nevstal, zakopeme ho zítra jako to děláme normálně.


Veselice začala a byla veselá:


Těm kteří byli hodní dovolili ošetřovatelé hrát si s balonky. Já jsem ho sežral a je mi těžko.


Někteří si hráli s různými hračkamy co jsme tam nanosily:Jiní si hráli na upalování těch kteří už se nehýbali a to byla zábava:


Nebo vesele vozili vozíky s věcmi okolo léčebny:


Ráno přišlo coby dup ale my jsme se směli veselit dál:


Potom jsem našel živého psa a sežral jsem ho. Listí je lepší. To se totiž nepere a nešrkábe a neštěká a nekňučí. Pes byl tuhý. Zase jsem se poblil a trochu posral.


K ránu jsme už byli unavení, hlavně pan vychovatel:


Druhý den jsme jeli na výlet. Sice už jsme na výletě ale jeli jsme na výlet do Strakonic. Výlet byl veselý, ale ne tak jako veselice. Ta byla veselá velmi. Máma má kost. Písa má mísu.


Mařenka moc papala a brmbala a tak vytuhla. Její tělíčko jsme spálili později.


Páni vychovatelé ve Strkonicích byli moc hloupí a moc jim to nešlo:


Zato naši kluci a Holki se činili jako vždy


Byl to hezký výlet. Dostal jsem z toho kopřivku, slintavku a kulhavku a zánět pohrudnice. Páni ošetřovatelé mi dali prášky, a už mě to nebolí. Ale posral jsem se z toho. Už se těším na další výlet. Bába má snátu. Sláma má trátu. Brmmmm...