České jógacentrum Phuket, Thajsko

DSC_0659.JPG

V této sezóně (zima 2018) je naše jógové centrum otevřeno pro veřejnost od 28.2.2018 do 29.3.2018. Pro představu jak cvičíme na Phuketu jógu a fitness, tady je video: https://youtu.be/cyZME53RSDs a všeobecné video  o našem ostrově najdete zde: https://youtu.be/ZbnH2DB3cE8 .

Kdo jsme?

"České jógacentrum" na ostrově Phuket bylo založeno v roce 2015, původně jsme sídlili na sousedním ostrově Ko Phi-Phi, kde jsme cvičili jógu a fitness od roku 2009. Naše sesterská organizace je „České jógacentrum Tenerife“, tam je akce „Týden cvičení jógy za 2900 Kč“, informace zde: http://www.hypno.cz/jogatenerife.

Pomůžeme vám naplánovat vaší dovolenou tak, abyste jí měli plnou krásných zážitků i mimo cvičení (další aktivity zahrnují např. potápění, trekking, buddhistické kláštery, objevování ostrovů na sever a na jih od Phuketu atd.). Všeobecné informace o dovolené v Thajsku s návrhem itineráře možné dovolené najdete na této stránce: http://www.hypno.cz/thajsko.

Jsme součástí velkého mezinárodního kempu Tiger Muay Thai Camp, který se nacházi v jižní neturistické části ostrova Phuket (ve vesnici Chalong). Kemp je profesionálně veden, má více jak 200 cvičitelů a instruktorů a dělí se na dvě části: „Bojová umění“ a „Jóga a fitness“. Po zaplacení týdenního balíčku cvičení si můžete vybrat ze široké nabídky cvičení z oblasti jógy a fitness a cvičit s námi.

Pro představu jak to u nás vypadá, aktuální fotografie z Chalongu a okolí najdete zde: https://www.facebook.com/notes/alef-prazsky/my-phuket-galleries-february-april-2016/10154135766853903

ar.JPG


Akce „Týdenní pobyt s jógou a fitness za 5900 Kč“

Svojí dovolenou u nás na jihu Thajska si můžete naplánovat tak, že v jejím průběhu budete s námi cvičit jeden nebo více týdnů jógu a fitness. Další týden nebo týdny můžete cestovat po nádherných ostrovech na jih a sever od Phuketu, rádi vám doporučíme ta nejlepší místa.

Váš pobyt u nás může probíhat takto: Po příletu na mezinárodní letiště Phuket přijedete autobusem nebo taxíkem k nám do Chalongu. Potom vás zavedeme na ubytování, které si zaplatíte na místě kartou nebo v hotovosti, stejně jako kurzovné v Tigeru. Poté vám ukážeme, kde dobře a levně jíme a doporučíme další aktivity na ostrově. V Tiger Campu si zaplatíte týdenní balíček a můžete si vybírat z desítek lekcí každý den, včetně jógy, různých druhů fitness, ale také začátečnických a pokročilých lekcí bojových sportů (thajský box, MMA, kickbox, K1, evropský box, Brazilian Jiu-Jitsu  atd.) a tak si vyzkoušet, co vás baví.

Lekce jógy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, cvičí se klasická hathajóga a lekce vede mistr Prakasit, který má jógové vzdělání z Indie a lekce vede na světové úrovni. Každý den vybere jedno téma a na toto téma se cvičí ranní a večerní lekce jógy (např. cvičení na rozhýbání páteře, otevírání kyčlí atd.). Více informací a fotky z cvičení jógy najdete zde: http://www.tigermuaythai.com/training/yoga .

Celkové náklady na ubytování, cvičení a jídlo na 7 dní jsou kalkulované přibližně na 5900 Kč na osobu, pokud přijedete ve dvou nebo více lidech. Je možné dorazit i jako jedna osoba, ale musíte počítat s výdaji o 1500 Kč vyššími, protože se v hotelu platí cena za pokoj, jakoby tam bydleli dva lidé. Celkové náklady závisí také na kurzu thajského bahtu k české koruně a dalších faktorech, takže jde o přibližný údaj pro představu.

Rezervace místa se provádí zaplacením rezervačního poplatku 1000 Kč převodem na náš účet 670100-2214619537/6210 (do zprávy pro příjemce uveďte svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme potvrzení přijetí platby a další informace ke kurzu). Rezervujte si své místo co nejdříve, termíny se rychle plní!

Můžete vybírat z těchto termínů:

Termíny pobytů

Začátek

Konec

Volná místa

1.3.2018

7.3.2018

6

8.3.2018

14.3.2018

8

15.3.2018

21.3.2018

4

22.3.2018

28.3.2018

2

Jednou platbou je možné zarezervovat pobyt i pro více lidí nebo na více týdnů. Rezervační poplatek je nevratný. Termíny jsou flexibilní, tj. je možné se kdykoliv dohodnout na přizpůsobení termínu vaší dovolené.

aa.JPG


Jak postupovat?

1) Udělejte si volno na dva nebo tři týdny dovolené v průběhu března 2018.

2) Domluvte se s přáteli, je dobré jet ve dvou a více lidech, ačkoliv v jedné osobě je to také možné.

3) Proveďte rezervaci míst podle pokynů výše.

4) Kupte si zpáteční letenku z Prahy na Phuket (přibližně 12 - 14 000Kč (například na http://www.pelikan.cz nebo www.letuska.cz ). Jak už bylo řečeno výše, naše centrum sídlí ve vesnici Chalong na jihu Phuketu, v ulici Soi Tad-Ied.

5) Ubytování se zařizuje na místě, doporučíme vám třeba levný, čistý a poměrně luxusní „2 Home resort Chalong“ s krásným bazénem (viz obrázek níže).

6) Stravovat se můžete buď v okolních restauracích, nebo si nakupovat v levných supermarketech, kterých je v oblasti dost.

7) S sebou si spoustu dobré nálady a vše, co vám zpříjemní pobyt v tropech. Jogamatky ani další pomůcky s sebou brát nemusíte, vše je v kempu k dispozici.

af.JPG


Výhody cvičení s námi

1) S námi cvičíte na jednom z nejkrásnějších tropických míst na světě. Oblast Chalong je celá věnovaná cvičení fitness a jógy, takže pobyt v ní je velmi inspirativní.

2) S námi cvičíte, že zkušeným týmem jógových a fitness instruktorů Tiger Campu, v případě že nemluvíte anglicky, rádi pomůžeme s překlady a dáme vám instrukce, jak si užít pobyt v kempu co nejlépe.

3) Cena týdenního pobytu s námi je výrazně nižší než srovnatelné pobyty v České republice.

Pokud vás zaujala naše nabídka pobytu s jógou a fitness v krásném tropickém prostředí našeho ostrova, napište našemu manažerovi Alefovi na náš veřejný profil na Facebooku:  https://www.facebook.com/alef.praha a pokud nejste na Facebooku, tak na náš kontaktní mail: alefpraha@centrum.cz , rádi odpovíme na veškeré dotazy! 

P1210110.JPG

Přijeďte k nám na Phuket, postaráme se o vás!

Váš tým „Českého jógacentra Phuket“