Report z párty ve Staré čističce, Praha-Bubeneč, 11.10.2003, Gardenzitty, Aphrikka, Hedonix, Bassys, Hypno, Nabazi Gangoo

Ahoj, je veliká škoda že jsi na tuhle akci nemohla přijít, ale je fakt, že s horečkou by sis to asi stejně moc neužila. Každopádně já jsem tam byl a jak jsem ti slíbil, byl jsem “tvýma očima”, takže tady máš report jako bys tam byla sama:

Celá tahle akce se konala v budově bývalé čističky v Bubenči, ze které je teď “Ekotechnické muzeum”. Z venku to vypadá docela obyčejně ale vevnitř je to dost členitý místo:

Hlavní sál je uprostřed a vypadá trošku jako katedrála, bohužel se tam nemohlo moc kalit, protože je tam slabá podlaha. To víš že jsem neodolal a vylezl na jednu z těch nádrží úplně pod střechu, byla to fakt vejška:

Takže když vezmeme jednotlivý místnosti popořádku, tak můžeme začít v čajovně kde byla výstava dost hustejch obrazů, krásně to tam vonělo a měli tam dobrý čajíky, polívku a tak:

Vedle čajovny směrem k tý hlavní místnosti byla stage Gardenzitty a Aphrikky, zajimavej černě vymalovanej prostor, nahoře kluci dělali videoprojekce, dole se docela kalilo...

Z téhle místnosti vedl fakt psychodelickej průchod na psytrance stage, kde bylo taky pořád plno a pekne jim to tam tucalo:

Hedonix samozřejmě opět vynikal dekoracema, který byly jako vždycky docela příjemně psycho:

V té hlavní (největěí) místnosti byl velký bar, stage Nabazi Gangoo, na který se docela tancovalo, fotbálky a provozovaly se tam různý obveselovací aktivity:

Nejzajímavětší částí celýho toho baráku ale bylo určitě podzemí. Dole byl obrovskej sál s vodní hladinou nad kterou byla konstrukce na který hráli Bassys, na hladině bylo velký projekční plátno s vynikající projekci:

Jinak to podzemí bylo dost členitý, byly tam různý chodby a průchody, skoro všude byly různý výstavy a dekorace:

Co se týče programu, tak kromě těch 4 soundsystémů, výstav a různejch workshopů všechno začalo docela brzo předváděčkou capoeiry, což je něco mezi tancem a bojovym uměnim:

V podstatě pořád v té hlavní místnosti někdo žongloval, dobrej nápad byla krabice s žonglovacíma hračkama, který si kdokoliv mohl půjčit:

Pak probíhaly různý performance, bohužel se mi podělala hned na začátku SM karta ve foťáku, takže z tohohle jsem moc nenafotil:

Potom dole byla fireshow, v tom prostoru to mělo zvláštní atmosféru:

No ale hlavní věc kvůli který tam asi všichni přišli byla muzika a kalení, myslim že obojího tam bylo fakt až dost až do rána:

No a to je asi tak všechno... Myslím že by bylo fér poděkovat klukům který to tam zařídili, hlavně Omrimu a celý tý partě... Každopádně zbytek fotek je na http://www.hypno.cz/cisticka1110/ . Tak zatim čus a koukej se uzdravit! :)))

 

Report & Fotozzy by Alef :)

Copyleft to anyone, this is free domain... :)

eMerite